ul. Sobieskiego 22 lok.1, Ruda Śląska

+48 609 928 346 [email protected]

Wykonujemy również małe naprawy i remonty na dachach w miarę możliwości czasowych. Opisz swój problem w formularzu kontaktowym lub emailu.

Technologia

Nasza firma wykonuje pokrycia dachów w 4 technologiach czyli krycie blachami, krycie gontem bitumicznym, krycie papami termozgrzewalnymi i krycie wszelkiego rodzaju dachówką. W związku z dużą ilością wykonanych przez nas pokryć z dachówki i papy termozgrzewalnej chciałbym Państwu ujawnić tajniki wykonania obydwóch technologii przez naszą firmę. Na wstępie chciałbym Państwu przedstawić ludzi odpowiedzialnych za budowę i remonty dachów zgodnie z technologią i sztuką budowlaną dla robót dekarskich w naszej firmie.

DARIUSZ IWANIAK – właściciel firmy „DACHBUD IWANIAK” – dekarz-blacharz, cieśla, murarz. Organizuje pracę i trzyma wszystko w przysłowiowej garści po to, aby roboty były wykonywane zgodnie z technologią i sztuką dekarską. Dziesięcioletnie doświadczenie w pracy, specjalistyczne kursy dekarskie, kurs menadżera i praca dla dużych firm dekarskich na obiektach spółdzielczych, jak i u inwestorów prywatnych pozwoliła w rezultacie na bardzo dobre poznanie sztuki dekarskiej. Zdobyte doświadczenia przeniósł ostatecznie na grunt własnej działalności gospodarczej w roku 2003. Właściciel codziennie przeprowadza kontrole prowadzonych robót na dachu. Jest również odpowiedzialny za przeszkolenia pracowników z zakresu BHP.

DŁUGOTERMINOWI WSPÓŁPRACOWNICY:
WOJCIECH WARZECHA – murarz-zbrojarz.
KRZYSZTOF KOCZWARA – murarz-zbrojarz.
JERZY DUDEK – dekarz-blacharz, murarz, specjalista robót ociepleniowych.
ANDRZEJ PACIEPNIK – dekarz-blacharz, murarz, specjalista robót ociepleniowych.

 

NOWATORSKIE TECHNOLOGIE FIRMY „DACHBUD IWANIAK”

  • Technologia bezpiecznego podnoszenia „DACH NAD DACHEM” – dom murowany: więcej »
  • Technologia bezpiecznego podnoszenia „DACH NAD DACHEM” – dom drewniany: więcej »
  • Technologia robót dekarskich prowadzonych zimą – system „DACHDEKA”: więcej »
  • Technologia robót dekarskich prowadzonych zimą – murowanie kominów i ocieplanie jaskółek na dachach dachówkowych przy temperaturze do nawet -15°C: więcej »
  • Technologia krycia papami termozgrzewalnymi: więcej»
  • Technologia na przerobienie dachu betonowego płaskiego z ociepleniem żużlowym na dach drewniany płaski z ociepleniem wełną mineralną: więcej »
  • Technologia adaptacji poddasza nieużytkowego na użytkowe z wymianą więźby i pokrycia na dachu papowym z zastosowaniem szczeliny wentylacyjnej: więcej »
  • Technologia montażu dachówek: więcej »
  • Zabezpieczenie dachu przed kunami: więcej »

 

 

test